Domači ponudniki lokalne hrane

Za uporabo socialnih vtičnikov kot so Like, Share in Follow gumbi omogoči zunanje piškotke

04.04.2020

V teh dneh so naše živilske trgovine še posebej obiskane, obisk trgovin v sosednjih občinah pa je po zadnjem vladnem odloku mogoč le izjemoma spotoma ob odhajanju na delo ali do drugih nujnih storitev, ki jih ni na voljo v naši občini.

Zato vse občane še posebej vabimo k nakupu pri ponudnikih z naših kmetij, kar 19 jih namreč ponuja svoje izdelke za prodajo.

Na treh kmetijah si lahko postrežete z izdelki na zunanjem prodajnem avtomatu, nekateri ponudniki omogočajo tudi dostavo na dom, ali pa kupci pri njih izdelke prevzamete sami. 

Da bi občanom kar najbolj približali njihovo ponudbo, bodo v prihodnjih dneh predstavljeni na FB strani Poljanske doline dežele pod Blegošem in na FB strani Civilne zaščite Občine Gorenja vas – Poljane, kjer so tekoče objavljene tudi druge koristne aktualne informacije z območja naše občine, zato vas vljudno vabimo k ogledu.

 

Poljanska dolina

Dežela pod Blegošem

Poveži se z nami